Blog

29Cze, 16
francuski test 15
Francuski test 13

Wakacje wakacjami, jednak zrobienie sobie przerwy od nauki języka obcego nie jest dobrym pomysłem. Systematyczność to jeden z filarów szybkiego i efektywnego zdobywania umiejętności komunikowania się w obcej mowie. Rozwiązanie gramatycznego testu Placu Francuskiego zajmie Wam chwilę a jego wynik pozwoli Wam określić obszary francuskiej gramatyki, na które powinniście zwrócić szczególną uwagę.  Przed Wami FRANCUSKI TEST 13. Klucz wkrótce pojawi się na blogu. Wcześniejsze testy są także do Waszej dyspozycji.

TEST 13 możecie również pobrać w wersji pdf.

Co dwa tygodnie na blogu publikuję jeden z 25 gramatycznych testów. Wersja dla niecierpliwych jest już dostępna jako e-book w księgarni Plac Francuski. Robiąc dowolne zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

francuski test 13

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa