Blog

9lut, 16
francuski test 15
Francuski test 3

W nauce języka obcego celem jest komunikacja, niemniej solidne gramatyczne podstawy z pewnością ją ułatwią. Ugruntować je z pewnością pomoże rozwiązywanie testów gramatycznych Placu Francuskiego. Test 1 i Test 2 już za nami. Zrobione? Skomplikowane czy też przysłowiowa bułka z masłem? Stopień trudności rośnie z każdym testem. PRZED WAMI FRANCUSKI TEST 3. Możecie go pobrać także w każdej chwili w wersji pdf. Klucz do testu pojawi się na blogu we wtorek 9 lutego.

Co dwa tygodnie w poniedziałek  na blogu publikuję jeden z 25 gramatycznych testów. Wersja dla niecierpliwych jest już dostępna jako e-book w księgarni Plac Francuski. Robiąc dowolne zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

francuski test 3

 

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33