Blog Plac Francuski- o mnie

blog Plac Francuski zaprasza

Blog Plac Francuski zaprasza

Francja i język francuski w moim życiu pojawiły się bardzo, bardzo wcześnie, przypadkowo. Miałam wtedy 7 lat.  Teraz tych lat mam dużo więcej jednak cały czas odgrywają ważną rolę i mają stałe miejsce w moim sercu.

Plac Francuski to moje marzenie, które powoli, małymi krokami realizuję. Łączące pasję i pracę w jedno. Pomożecie mi w jego spełnieniu?

Witam Was wszystkich serdecznie na PLACU FRANCUSKIM, miejscu, które, mam nadzieję, na stałe zagości w Waszych laptopach, tabletach czy też smartfonach, Miejscu, gdzie, mam nadzieję, zawsze chętnie będziecie wracać i przyprowadzać nowych gości.

To dzięki Wam Plac może tętnić życiem, wypełnić się gwarem rozmów. Jak na każdym placu, również i tu znajdziecie różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Jest tutaj biuro tłumaczeniowe Plac Francuski wykonujące tłumaczenia z i na język francuski. Na Placu znajduje się również księgarnia Plac Francuski, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski. Książki, edukacyjne i kreatywne zabawki prosto z Francji czekają to na swoich właścicieli.

Zainteresowanych poznaniem języka francuskiego zachęcam do wspólnej nauki przy dobrej kawie lub gorącej czekoladzie.

 A blog Plac Francuski odgrywa rolę kawiarenki i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń.

test33