Blog

3Maj, 17
Little girl with soap bubbles

Pierwsza Komunia jest uznawana za jeden z najważniejszych momentów w życiu. Rodzice i dzieciaki od wielu tygodni spędzają czas na przygotowaniach do uroczystości a zaproszeni goście rozglądają się za prezentem dla bohatera lub bohaterki dnia. Postanowiliśmy tym drugim pomóc w poszukiwaniach idealnego, niepowtarzalnego podarunku. Proszę Państwa, przed Wami

Pierwsza komunia- propozycje prezentów dla młodej damy

prosto z Francji. W cenie około 100 zł.

Sentosphere fabryka perfumów w sklepie Plac FrancuskiSentoSphère to francuska marka zestawów kreatywnych i gier, stworzonych przez Véronique Debroise -perfumiarkę z zawodu. Produkty marki SentoSphère są wyjątkowo edukacyjne, i szczególnie rozwijają zmysły u dzieci, tych małych i starszych. Większość z tych produktów jest wyprodukowana we Francji. Jedną z linii zabawek są kreatywne zestawy kosmetyczne przeznaczone dla dziewczynek od 8 roku życia. Wykonane z hipoalergicznych składników, testowanych dermatologicznie, bez parabenów. Może któryś z nich skradnie Wasze serca i będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W maju wszystkie komunijne zakupy dostarczymy zapakowane na prezent. Wystarczy wpisać w koszyku hasło: KOMUNIA

Sentosphere fabryka perfumów w księgrni Plac FrancuskiFabryka perfum Kwiaty Orientalne i Fabryka perfum Kwiaty Świeże  to wspaniała zabawa w tworzenie własnych perfum, która zapewne wciągnie również i mamę. Orientalne lub świeże zapachy urzekną każdą małą elegantkę.

Sentosphere mydełka i płyny do kapieli w sklepie Plac FrancuskiSentosphere manicure w sklepie- księgarni Plac FrancuskiMój warsztat fryzjerski Sentosphere to rewelacyjny zestaw do sporządzania własnych szamponów i fryzur. Przecież większość dziewczynek w tym wieku marzy o zostaniu fryzjerką!

Zestaw do paznokci Ma Manucure Sentosphere zawiera 5 kolorowych lakierów, łatwo zmywalne wodą i mydłem. W pudełku znajdziecie także wiele akcesoriów niezbędnych przy pielęgnacji i zdobieniu paznokci.

komuniaSentosphere Spa Lab w sklepie Plac FrancuskiSpa Lab, Sentosphere i  Atelier de Bain to pomysłowe zestawy do własnoręcznego robienia kostek i soli kąpielowych, a także musujących żeli pod prysznic i do kąpieli. Wspaniała zabawa, która zachęci każde, nawet najbardziej oporne dziecko do kąpieli! A przy tworzeniu wspólnie spędzicie cudowny czas!

Szukacie innych pomysłów na kreatywny prezent na każdą okazję? Zapraszamy do zajrzenia już innych wpisów w kategorii prezentowe inspiracje Placu Francuskiego lub bezpośrednio do sklepu Plac Francuski.  A może Wy podzielicie się Waszymi prezentowymi pomysłami. Bo w końcu co …. głowy to nie jedna 🙂

7 komentarzy

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa