Blog

8Sie, 14

Przez dłuższy czas głowiłam się nad wymyśleniem prostej, łatwo zapamiętywalnej ale i oddającej klimat mojego przedsięwzięcia nazwy. Przy okazji uzupełniłam wyposażenie mojej torebki o malutki notesik do notowania na bieżąco tu i teraz pomysłów wszelakich. Kolejne prawo Murphy’ego, najlepsze pomysły pojawiają się w najmniej stosowanym momencie i oczywiście najszybciej są zapominane. Do archiwizacji nowych   …mogą służyć kolejne wszystkie  te …ony,  cóż ja jednak jestem akurat w tej dziedzinie konserwatystką. Po prostu lubię dźwięk szeleszczących kartek i skrobania piórem.

Mam nazwę. Plac Francuski.

Plac Francuski to moje wirtualne miejsce spotkań, zabawy i nauki z wieloma ciekawymi adresami do odwiedzenia.

Tags: ,

1 komentarz

  • Posted by Hubert Kieł on Wrzesień 14, 2017 at 11:18 am

    Czekamy w takim razie na więcej stoisk i straganów na tymże placu ;p

    Reply

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa