Blog

6maj, 19
eksperymenty dla dzieci

Louis Pasteur, Blaise Pascal, Henri Becquerel… A także jedna z niewielu kobiet w tym zacnym gronie  Maria Skłodowska- Curie. Z pewnością znacie te nazwiska. Wiecie co ich łączy? Francja i naukowe odkrycia, dzięki którym na stałe zapisali się w historii  i przyczynili się do rozwoju naszej cywilizacji. 

Łączy ich również pasja, ciekawość świata i otoczenia. Dociekliwość i wytrwałość. Chcesz rozwinąć takie cechy u swojego dziecka? A może Twoje dziecko zostanie też w przyszłości sławnym naukowcem? Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie Wasza wspólna zabawa edukacyjnymi  zestawami marki Sentosphere z działu 

EKSPERYMENTY DLA DZIECI

Dotarły one na Plac Francuski prosto z kraju nad Sekwaną. Zestawy są bezpieczne i atestowane. Zostały wyprodukowane we Francji. Wszystkie substancje używane do eksperymentów są nietoksyczne. No to jak, zamienimy wspólnie dziecięcy pokój w laboratorium naukowe?  Oto one:

30 EKSPERYMENTÓW CHEMICZNYCH, SENTOSPHERE 

to bogaty zestaw naukowy do przeprowadzenia 30 eksperymentów chemicznych w domu. Za jego pomocą możecie przygotować z dzieckiem dziecko wykonuje między innymi masy żelowe slime, kryształy, perły wodne, sztuczny śnieg, musujące substancje.  Odkryjecie także wspólnie co się kryje za słowami  chromatografia i pH-metria.

ZESTAW EKSPERYMENTÓW I OPTYCZNYCH I ZE ŚWIATŁEM SENTOSPHERE  24 eksperymenty dla dzieci związane ze światłem  i optyką może być dobrym wstępem do odkrycia rządzących światem praw fizyki.

CHEMICZNE ODKRYCIA

Tajemniczy świat pełen probówek, pipetek i przeróżnych odczynników zaprasza dzieciaki w podróż szlakiem eksperymentów chemicznych. Znajdziecie w nim zestawy  do przeprowadzania eksperymentów z polimerami i do wyprodukowania sztucznego śniegu,  eksperymentów  z musującymi substancjami i bąbelkami oraz z plastikami.

eksperymenty dla dzieci

W naszym dziele eksperymenty dla dzieci ważne miejsce zajmuje zestaw do hodowli kryształów. Samodzielnie stworzone kryształy w różnych kolorach sprawią wielkość radość każdemu dziecku i  rozbudzą w nim chęć przeprowadzania kolejnych eksperymentów i dokonywania kolejnych odkryć naukowych. 

eksperymenty dla dziecieksperymenty dla dzieci Plac FrancuskiKompletny zestaw  do samodzielnego przygotowania różnokolorowych kryształowych mydełek to dwa w jednym czyli edukacyjna zabawka oraz kosmetyk do wykorzystania w codziennej toalecie.

A MOŻE SLIME?

Robiącą furorę wśród dzieciaków masę slime nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To chyba obecnie najbardziej poszukiwane eksperymenty dla dzieci, które znajdziecie ją i u nas:-). Duży zestaw wystarczy do  przeprowadzenia ciekawych doświadczeń i przygotowania 1 kg masy. Barwnej i błyszczącej, świecącej w ciemności, ziarnistej zwanej potocznie glutem. 

Ponieważ wiemy z autopsji , że wybór idealnego i oryginalnego prezentu dla dziecka nie jest łatwy służymy podpowiedziami. Nasze pogotowie prezentowe czuwa 24 godziny na dobę. Zapraszamy tutaj po sugestie i pomysły. 

eksperymenty dla dziecieksperymenty sklep Plac Francuski

1 komentarz

  • Posted by ew on maj 6, 2019 at 10:22 am

    Robią furorę, oj robią 🙂

    Reply

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33