Blog

11sty, 16
francuski test 1
Francuski test 1

Tak, tak na książeczce obok widnieje moje nazwisko. Dawno dawno temu, aczkolwiek już w tym tysiącleciu, połączyłam w całość część moich autorskich pomocy w nauce języka francuskiego a wydawnictwo Wagros odważyło się je wydać w formie książeczki. W tej chwili to wydanie papierowe jest dostępne jedynie w pojedynczych sztukach na allegro lub cudem w kilku księgarniach internetowych. Niemniej postanowiłam się z Wami testami podzielić. Niech Frankofile i Frankofonii rosną w siłę 🙂

Co dwa tygodnie w poniedziałek będę na blogu publikować jeden z 25 testów. Możecie go pobrać także w każdej chwili w wersji pdf. Dla niecierpliwych wkrótce możliwość zakupu całości jako e-book w księgarni Plac Francuski. Zaglądajcie, zapiszcie się do newslettera. Robiąc zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

Przed Wami FRANCUSKI TEST 1. Klucz z odpowiedziami dla danego testu pojawiać się będzie na blogu Plac Francuski we wtorki. Dajcie znać, czy się Wam podoba i jak Wam poszło z jego rozwiązywaniem.

francuski test 1

 

4 komentarze

 • Posted by Marta on styczeń 15, 2016 at 09:28 am

  Gratuluję! Bez względu na nakład czy tematykę zawsze to duma, jak się widzi swoje dzieło 🙂
  Choć język francuski to dla mnie czarna magia, tak odwiedzić Francję t moje marzenie odkąd pamiętam 🙂 Może w końcu je spełnię 😀

  Reply
  • Posted by admin on styczeń 15, 2016 at 09:37 am

   O tak, naprawdę warto. Również z małym dzieckiem 🙂 Przy okazji, jeżeli jesteś ciekawa, jakie podejście do wychowania swojego potomstwa maja Francuzi to zapraszam do mojej księgarenki on-line https://sklep.placfrancuski.pl/ksiazki/styl_zycia
   Pozdrowienia
   Natasza

 • Posted by Basia on styczeń 15, 2016 at 10:02 am

  Gratuluję odwagi!

  Reply
  • Posted by admin on styczeń 15, 2016 at 12:04 pm

   dlaczego?

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33