Blog

11lip, 16
francuski test 15
Francuski test 14

Ponoć francuska gramatyka do łatwych nie należny. Kryje w sobie wiele wyjątków, tajemnic i meandrów. Rozwiązanie gramatycznego testu Placu Francuskiego nie zabierze Wam dużo czasu za to pozwoli na odkrycie, jakie szczyty francuskiej gramatyki już zdobyliście  i stwierdzenie, co jest jeszcze dla Was największą gramatyczną pułapką. FRANCUSKI TEST 14 już na Was czeka. A może wolicie test w wersji pdf? Klucz już wkrótce. Wcześniejsze testy są także do Waszej dyspozycji.

Co dwa tygodnie na blogu publikuję jeden z 25 gramatycznych testów. Wersja dla niecierpliwych jest już dostępna jako e-book w księgarni Plac Francuski. Robiąc dowolne zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

francuski test 14

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33