Blog

17wrz, 18
książki po francusku dla dzieci

Z pewnością znacie to powiedzenie ” czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.  Wiele osób zastanawia się, kiedy jest najlepszy moment na rozpoczęcie nauki języka francuskiego z dzieckiem. Nie odpowiem Wam na to pytanie. W zamian przedstawię Wam wspaniałych pomocników, którzy przybyli prosto z Francji. Szukają oni gospodarzy, którzy wyeksploatują ich do granic możliwości i wcisną z nich to, co w nich najlepsze. Oto oni

Książki po francusku dla dzieci

Czy chcecie, żeby dziecko zaczęło mówić po francusku? Nauka francuskiego dla dzieci poprzez zabawę i piosenkę to skuteczny sposób na wychowanie przyszłego frankofila i poligloty. Pomogą  w tym  książki, które trafiły na nasze półki w księgarni Plac Francuski prosto z Francji. Jest w czym wybierać.  Z pewnością nie kupicie w naszej księgarni klasycznych podręczników do nauki języka francuskiego, to zostawiliśmy innymi. Znajdziecie w zamian nasz autorski wybór książek przydatnych w nauce języka francuskiego dla najmłodszych, oparty o nasze własne doświadczenie w nauce i nauczaniu. Słowniki, wyklejanki, książki po francusku dla dzieci z CD, kołysanki, piosenki i wyliczanki.

Po raz pierwszy w Polsce. Wszystkie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach od 20zł. Poznajcie klika z nich. Więcej znajdziecie tutaj

książki po francusku dla dzieciJOE DASSIN POUR LES ENFANTS + CD 

To zestaw 10 piosenek wykonawcy słynnego przeboju „Les Champs-Elysees” w aranżacjach dla dzieci.  Super grafika i teksty utworów do słuchania i wykonywania z dzieciakami to nie jedyne atuty tej książki. To również rewelacyjny pomocnik w przygotowaniu oryginalnego występu dzieciaków w języku francuskim i  doskonałe narządzie pracy w przedszkolach i szkołach językowych. Wszystko na 29 stronach kolorowej książki w twardej okładce

książki po francusku dla dzieciLES OBJETS DE NOEL ONT LA PAROLE + CD 

Poczujcie magię świat przy okazji lektury książki przybliżającej francuskie zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem we Francji. Przed Wami zestaw piosenek, wierszyków i wyliczanek na CD wraz z tekstami dotyczącymi Świąt Bożego Narodzenia. A może się skusicie na bożonarodzeniowy występ dzieciaków w języku francuskim? Ta książeczka to wspaniały pomocnik w jego przygotowaniu.

książki po francusku dla dzieciZOE S’AMUSE AVEC LES MOTS 

Nasze książki po francusku dla dzieci służą nie tylko do słuchania, ale również do kolorowania i pisania.  Myszka Zoe zaprasza do wspólnej zabawy. Gruba książeczka z różnorodnymi grami i ćwiczeniami (rebusy, krzyżówki, kolorowanki, synonimy itp.) w języku francuskim to doskonałe narzędzie w nauczaniu francuskiego w przedszkolach, szkołach językowych i domu. Wystarczy ksero lub skaner, aby książka służyła w czasie kolejnych językowych zabaw.

książki po francusku dla dzieciQUAND JE SERAI GRAND 

to książeczka „znajdź i zaznacz” przedstawiająca i utrwalająca słownictwo po francusku związane z pracą i wykonywanymi zawodami. Produkt do wielokrotnego użytku dzięki możliwości pisania w niej zmywalnym mazakiem.

książki po francusku dla dzieci50 ACTIVITES POUR FAIRE LA FETE + CD

Francuskiego możemy się uczyć nie tylko słuchając piosenek, ale także ćwicząc, tańcząc  i rysując.  Przed Wami idealne narządzie pracy w domu,  przedszkolach i szkołach językowych-  zestaw piosenek dla dzieci po francusku na CD wraz z tekstami oraz propozycje zabaw plastycznych i ruchowych  z dziećmi z wykorzystaniem języka francuskiego.

Mam nadzieję, że nasze propozycje, te powyżej jak i wiele, wiele innych  w księgarni  przypadną Wam do gustu. A może chcielibyście coś nam podpowiedzieć lub zasugerować? Piszcie śmiało . Aby być na bieżąco z nowymi propozycjami Placu Francuskiego wystarczy zapisać się do newslettera na stronie sklepu.  Miło nam będzie również jeżeli polecicie nas swoim przyjaciołom i znajomym.

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33