Blog

10sie, 14

Przeglądając ofertę wydawniczą w czasie szukania książek kucharskich do mojej księgarni trafiałam np. na dietę aztecką !!! Dlaczego mi się wydawało, że półki w księgarniach uginają się pod ilością pozycji związanych z kuchnią francuską? Kuchnia włoska póki co na prowadzeniu , no i bloggerzy są aktywni również w wersji papierowej 🙂 Nasze pociechy także literacko są zapraszane bardzo często do kuchni, to rozumiem, wiem jaką frajdę sprawia mojej córce wspólne gotowanie. A kuchnia francuska skromnie się prezentuje. Może coś przetłumaczyć? Opracować samemu? Mam jeszcze inny pomysł, ale to jeszcze niespodzianka. A teraz zapraszam do działu kulinarnego księgarni PLAC FRANCUSKI.

 

źródło zdjęcia: https://sites.google.com/site/7wangqi7/Expos/la-cuisine-francaise

Tags: , ,

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33