Blog

25sty, 16
francuski test 1
Francuski test 2

Co dwa tygodnie w poniedziałek  na blogu publikuję jeden z 25 testów. Możecie go pobrać także w każdej chwili w w wersji pdf. Lada moment będzie możliwość zakupu całości jako e-book w księgarni Plac Francuski. Zaglądajcie, zapiszcie się do newslettera. Robiąc zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

Przed Wami FRANCUSKI TEST 2. Możecie go pobrać także w każdej chwili w wersji pdf. Klucz z odpowiedziami pojawi się na blogu Plac Francuski we wtorek 26 stycznia. Tym razem tuż po północy w ramach rekompensaty za późną publikację testu :-). W sam raz dla nocnych marków. A jak Wam poszło z rozwiązywaniem testu numer 1?

francuski test 2

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33