Blog

26sty, 16
francuski test 1
Francuski test 2 klucz

Test numer 2 już rozwiązany? Przed Wami francuski test 2 klucz. Zapraszam do sprawdzenia odpowiedzi. Klucz dostępny jest także w wersji pdf.

Co dwa tygodnie w poniedziałek na blogu publikowany jest jeden z 25 testów.

Lada moment całość będzie dostępna w sprzedaży jako e-book w księgarni Plac Francuski. Zaglądajcie, zapiszcie się do newslettera. Robiąc zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

Klucz z odpowiedziami dla danego testu pojawiać się będzie na blogu Plac Francuski we wtorki. A test numer 1  już zaliczony?

 francuski test 2 klucz

Brak komentarzy - bądź pierwszy!

Brak komentarzy.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33