Blog

9lut, 16
francuski test 15
Francuski test 3 klucz

Test numer 3 już rozwiązany? Sprawdźcie, czy Wasze odpowiedzi pokrywają się z kluczem. Klucz dostępny jest także w wersji pdf.

Co dwa tygodnie w poniedziałek na blogu publikowany jest jeden z 25 testów. Całość jest już dostępna w sprzedaży jako e-book w księgarni Plac Francuski.  Robiąc zakupy w księgarni, możecie dostać je w prezencie. Wystarczy wpisać informację w komentarzu przy koszyku.

Klucz z odpowiedziami dla danego testu pojawia na blogu Plac Francuski we wtorki. A jak Wam poszło z wcześniejszymi  testami?  Test 1  i test 2 już zaliczony?

francuski test 3 klucz

2 komentarze

  • Posted by la-fourchettee on luty 22, 2016 at 12:59 pm

    Jeszcze zbyt chudy pikuś ze mnie, żeby próbować swoich sił w tych testach, ale pomysł świetny!

    Reply
    • Posted by admin on luty 23, 2016 at 11:04 am

      Systematycznie do przodu i nagle pewnego dnia odkryjesz, że te testy to bułka z masłem. Trzymam kciuki.

blog Plac FrancuskiPlac Francuski -jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie  różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka.

Plac Francuski to biuro tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z i na język francuski.

Plac Francuski to księgarnia on-line oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne.

Plac Francuski to  wspólna nauka języka francuskiego.

Blog Plac Francuski

odgrywa rolę kawiarenki z przepyszną kawą i jest naszym wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń na PLACU.

TŁUMACZENIA FRANCUSKIE

tlumaczenia-francuskie

SKLEP INTERNETOWY

WAKACJE WE FRANCJI

wyszukiwarka-wakacyjna

SZKOŁA JĘZYKOWA

szkola-jezykowa

test33